2020 MUCSS İngilizce Spor Yaz Okulu

2020 Yaz Okulu

Diliyoruz dünyayı etkileyen Covid19 virüs salgını bir an önce kontrol altına alınır ve hayat normale geri döner. Bizde 2020 MUCSS İngilizce Spor Yaz Okulu çalışmalarımıza devam ederiz


Doğanın bize ders verdiği bu dönemi sağlık ve en olumlu sonuçlar ile atlatmak en önemli hedefimizin olduğu bu doğal afet, dileriz bize önemli dersler almamızı sağlar. Birlikte hareket etmenin ve yardımlaşmanın öneminin tekrar hissedildiği bu dönemde dileriz bütün yaşananlar bu öğelere daha da sarılmamızı sağlar.

Her hastalıkta olduğu gibi bu salgında da vücut direncinin yüksek olması, bağışıklık sisteminin güçlü olmasını sağlayacak yegâne unsurlar spor, beslenme ve dinlenmedir.

Sağlık ve temizlik önlemlerinin temelinde çocuklarımızı sıkıcı ve yıpratıcı dönemi unutturacak programlar hazırlamaktayız.

Salgının kontrol altına alınır alınmaz başlatacağımız İngilizce Spor Yaz Okulumuz için şimdiden heyecanlıyız. Misyonlarımızın başında yer alan birleştirici entegrasyon kavramını bu yılda yaz okulumuzda yine çalışacağız.

2020 MUCSS İNGİLİZCE SPOR YAZ OKULU KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Buz Pateninden Yüzmeye, Gezi etkinliklerinden Biniciliğe daha birçok spor ve etkinlik planlanmış olup haftalık programımız Mayıs ayının ilk haftası ilan edilecektir. GNY Turizm ve Seyahat Acentesinin lüks araçları ile evlerden ve evlere eğitmenlerimiz nezaretinde servis hizmetimiz bulunacaktır.

İncek Denizatı Restaurant alanlarında kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam beslenmesi hizmetleri ile çocuklarımızın iyi beslenmeleri sağlanacak olup kamp süresince beslenme dahil bütün alanlarda kaliteli hizmet ve almaları sağlanacaktır.

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü, Bahçelievler Adnan Ötüken spor tesisleri ve yeni açılacak MUCSS Studio Dans ve Bale Salonunda gerçekleştirilecek sportif ve eğitsel aktivitelerimizin yanı sıra birbirinden farklı gezi ve eğlence etkinlikleri ile farklı kültürlerden çocuklarımıza yine renkli bir program hazırladık..

İngilizce eğitim dilinde gerçekleşecek spor ağırlıklı yaz okulumuz yine farklı ülke ve kültürlerden çocuklarımıza kapılarını açıyor. Türk çocuklarımıza yaş gruplarına göre %30-40 arası kontenjan ayırmış olup, yerlerini erkenden almalarını şimdiden öneririz. Eğitmenlerimiz ve bizler dört gözle yeni arkadaşlarımızı bekliyor hepimizi eğlendirecek 2020 MUCSS İngilizce Spor Yaz Okulumuza merhaba diyoruz.

2020 MUCSS İngilizce Spor Yaz Okulumuzdan yeni resimlerimiz çekilene kadar geçmiş yaz okullarımızda eğlenceli anlarımızın resimlerini aşağıdaki albümden izleyebilir daha fazlasını Facebook albümlerimizde bulabilirsiniz. Güncel haberlerimiz için lütfen Twitter adresimizi takip ediniz.

 

Yeniliklerden haber almak için kayıt olun!

Hemen Ara
MAP