2019 Yaz Okulu

2019 İngilizce Spor Yaz Okulumuzda güzel anılar ile sona erdi. Bu yaz mevsiminde de MUCSS Yaz Okulumuza katıldığınız için hepinize çok teşekkür etmek istiyoruz.

16 farklı millet ve kültürden 90’a yakın çocuğun katılımıyla, 2018 yılında olduğu gibi İngilizce eğitim dilindeki spor yaz okulumuz bu sene de önemli bir entegrasyon projesi niteliğinde gerçekleşti.

Haftalık kayıt yaparak dönem arasında da programlarımıza alabildiğimiz yeni çocuklarla Spor Yaz Okulumuzda her hafta değişen yüzlerimiz uzun süre katılan çocuklarımızın sürekli olarak yeni arkadaşlıklar kurabilme fırsatını yakaladılar.

İngilizce yaz okulumuz, sporlarına bu sene Yüzme branşını da ekleyerek çocuklarımızın yaz sporlarında daha eğlenmelerini sağladık. Portakal Çiçeği Rezidansın hijyen yarı olimpik yüzme havuzunda keyifli anlar geçirdik.

Tek bir merkezde yaz okulu yapma anlayışının aksine bu yıl Buz Patenini ve Binicilik branşlarını üç farklı tesiste gerçekleştirerek çocuklarımızın her seferinde yeni değişik yerler görmelerini sağladık.

Bahçelievler Shoppe ve İncek Denizatı Restaurant işletmelerinde hazırlanan öğünler ile hijyen alanlarda yemeklerin yemelerini sağlarken konforlu hizmet vererek yemekleri benimseyerek tüketmelerini hedefledik.

GNY Turizm ve Transfer şirketinin lüks araçları ile ihtiyac duyan ailelerin çocuklarını eğitmenlerimizle evlerinden aldık ve programımız sonunda tekrar evlerine güvenli bir şekilde bıraktık.

Eğlenceli anlarımızın resimlerini aşağıdaki albümden izleyebilir daha fazlasını Facebook albümlerimizde bulabilirsiniz. Güncel haberlerimiz için Twitter adresimizi takip ediniz.

 

Hemen Ara
MAP