2019 Kış Spor Okulu Kamp1

Okul sonrası İngilizce spor branşlarımızdaki çocuklarımızın aileleri tarafından gelen talep üzerine Noel ve Yılbaşı tatilleri süresince Ankara’da olacak çocuklar için MUCSS Kış Spor Okulu Kampını düzenledik.
Bu kamptaki amacımız, aileleri çalışan çocukların evde sıkılmamaları, güzel geçmesi gereken tatillerini sıkılmadan geçirmelerini sağlamaktı. Aynı sitede oturmalarına rağmen birbirlerini tanımayan çocukları arkadaş olmalarını görmek, Amerika, Kore ve İran gibi farklı kültür ve milletten çocukların birbirlerine güven duymaları ve birbirlerine yardımcı olmaları geleceğe daha inanarak bakmamıza sebep anlardan oldu.
Branşlarında deneyimli ve çocuklarımızla güzel diyaloglar ve bağlar kuran eğitmenlerimiz sayesinde birbirinden farklı spor branşların yanı sıra oyun ve aktivitelerle eğlenmelerinde büyük rol oynadık.
Programımız dengeli beslenmeye dikkat etmek kaydıyla beslenme uzmanımız tarafından planlanarak ShoppeRestaurant tarafından özenle hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği ve akşam beslenmesi ile kaybettikleri enerjilerini kazanmalarını sağladık.

 

.

 

Hemen Ara
MAP