S.S.S – Sıkça Sorulan Sorular

Çankaya bölgesinde seçilen tesislerde gerçekleştirilen eğitimlerimiz, spor branşlarına özel olarak değişmektedir. Spor branşlarımız ile ilgili olan sayfalarda ve tesisler sayfasında ilgili bilgiler yer almakta olup detaylı bilgi için bizi her zaman arayabilirsiniz.
Derslerimiz İngilizce dilinde gerçekleştirmektedir. Multi-Kültürel Spor Okulu olarak farklı milletlerden çocukları bir araya getirerek spor faaliyetleri ile arkadaş edinmelerini sağladığımız projemizde, uluslararası bir dil kullanmayı tercih ettik. Talep gelmesi durumunda diğer dillerde de hizmet verilebilir.
Spor okulumuz içerisinde yer alan branş ve organizasyonlarımız her ülkeden çocuklar içindir. Ana dili İngilizce olmayan ülke vatandaşı çocukların oldukça faydalanabileceği bir projedir. Ana dili İngilizce olan çocukların kendini yabancı ortamda hissetmeyeceği, İngilizce dilini öğrenmesi istenilen çocuklarımız için ise doğal bir ortamda İngilizce pratik yapabilecekleri ideal bir platform olmasını hedefledik. Türk çocuklarımızda çoğunluk yaratamamak adına %40 kontenjanımız yer almakta olup bazı durumlarda bu kontenjanı %30 a kadar düşürmekteyiz.
Spor branşlarına göre değişen aynı zamanda aylık, üç aylık ya da 5 aylık indirimli fiyatlarımız farklılık göstermektedir. İkinci branş seçimlerinde %15 ayrıca indirimimiz bulunmaktadır. Daha detaylı ve geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz. Kamp fiyatlarımız haftalık ve günlük olarak sunulmakta olup uzun dönem kayıtlarında indirimlerimiz gerçekleşmektedir. Ayrıca hem kamp hem de spor branşlarımızda ikinci ve sonrası kardeşler için %10 indirimimiz bulunmaktadır.
Öğrenci sayısına ve talep edilen bölgeye göre değişmekle birlikte servis imkanımız bulunmaktadır. Özel bir turizmfirması ile öğrenci taşıma talimatına uygun yeni model araçları ile taşıma sağlanmaktadır.
Genel olarak hedefimiz 4-12 yaş arasındaki çocuklardır. Çocuğun becerisine ve isteğine bağlı olarak Jimnastik, Buz Pateni, Binicilik ve Yüzme gibi branşlara daha küçük çocukları başlatma imkanımız bulunmaktadır.
Projemizin başlarında deneme dersleri yaparak elde ettiğimiz olumsuz tecrübe ile deneme derslerini tavsiye etmiyor, bu konuda en az bir aylık kayıt yapılmasını tavsiye ediyoruz. Ailesinin isteği ile gelen küçük çocukların tek derste doğru gözlem yapmamızı sağlayacak güvenilir sonuçları vermediğini gözlemledik. Çocuğunuzun gerçekten ilgi duyduğu ve yatkınlığının olduğu spor alanını bulmak için daha uzun bir zaman ayrılması doğru olan olacaktır. Çocuğun devam etmemesi durumunda iade veya branşlarımızdan başka bir eğitim dalına geçişler söz konusudur. Birebir ve grup derslerimiz için bizi aramayı unutmayın.

 

Hemen Ara
MAP