Pilates

Joseph Hubert Pilates tarafından geliştirilen Pilates, geliştiricisinin soyadı ile bilinmektedir. Fiziksel fitness sistemi olan Pilates’in faydaları yalnızca dengenin güçlenmesi ve esnekliğin artması ile kısıtlı değildir. Tüm kas gruplarını çalıştırır ve bu sporun düzenli olarak yapılması halinde sırt ağrılarının azaldığı gözlemlenebilir. Doğru postür duruşunun kazanımını da sağlayan bu branş özellikle yetişkinlerde günümüzde popüler olmaya başlamıştır.
Aynı zamanda çocuklarda da gittikçe artan obezite ile savaşmak için doğru bir spordur. Kemik yoğunluğunu arttırır ve kalp damar sistemini güçlendirir. Çocuk Pilates eğitimimizde renkli toplar ve yardımcı malzemeleri ile çocuklara eğlenceli bir program hazırladığımızı söylemeliyiz.
Ebeveynleri de düşündük ve çok yakında büyükler için de Pilates eğitimlerimiz başlayacaktır.

   Çalışma yeri ve saatleri

Pilates eğitimlerimiz Turan Güneş bulvarında gerçekleşmekte olup, ön-kayıt sürecindedir. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan (+90) 312 806 3613 ya da wp hattımızdan bize ulaşabilir (+90) 312 806 50 01 ,güncel programlarımız için www.justdance-studio.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

www.justdance-studio.com

Hemen Ara
MAP