2020 Kış Spor Okulu Kamp1

Birbirinden farklı spor branşları ve eğitsel aktiviteler ile dolu İngilizce eğitim dilindeki kış okulu kampımız çok güzel hatıralar ile sona erdi. Katılan çocuklarımız Yüzmeden Biniciliğe, Buz Pateninden Çocuk Yogasına kadar belki de ilk kez denedikleri bir çok spor dalı ile buluştular.
Programımızda dengeli beslenmeye dikkat etmek kaydıyla Shoppeve Denizatı Restaruantlar tarafından özenle hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi öğünleri ile yemek alışkanlıklarını düzenlemeye çalıştık. Bu kampımızdaki yer alan çocuklar yemekler konusunda bizi çok memnun bıraktılar. Menümüzde onlar için hazırlanan yemeklere olan beğenileri bizi mutlu ve aynı zamanda daha fazla motive etti.
Çocuklarını kampımıza getiremeyen aileler için Çankaya bölgesi için anlaşmalı firmamız GNY Transfer firmasının lüks araçları ile servis hizmeti sunuldu. Bir öğretmenimiz ile her gün çocukları evlerinden alındı ve tekrar evlerine güvenli bir şekilde bırakıldı.
Gezi programlarımızda çocuklarımızın enerjilerini atacakları ve aynı zamanda eğlenecekleri ve emniyetli yerler seçildi. Onların eğlenmesi de bize çok mutlu anılar olarak bıraktı.
ABD, Bahama, Fas, Filistin, Fransa ve Türkiye Cumhuriyetinden katılan birbirinden renkli ve farklı kültürden çocuklar ile renkli paylaşımlarımız oldu. Fransız okulu olarak biline Charles de Gaulle okulundan katılımın fazla olduğu bu kampımızda ilk kez İngilizce Fransızca ile yarışır gibi oldu. Ancak projemiz gereği İngilizce olan eğitim dilimiz ile bu çocuklarımızın da İngilizce farkındalıklarını artırdık.
Ailelerimizin bize olan güvenleri ve bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

Hemen Ara
MAP