2023 MUCSS Spor Yaz Okulu

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan 2023 MUCSS Spor Yaz Okulu için heyecanlı bekleyiş başladı. Her sene bir önceki seneden daha renkli ve daha keyifli geçen spor yaz okulu organizasyonumuzda bu sene de birbirinden eğlenceli içerikler ve aktiviteler sizleri bekliyor.

İngilizce dilinde gerçekleşen 2022 MUCSS Spor Yaz Okulu programına 38 farklı ülkeden 280 öğrencimiz katılmıştı. 20’yi geçkin spor, sanat branşı ve bunlara ek gezi aktiviteleri ile unutulmaz bir yaz dönemi geçiren öğrencilerimizin bu yaz döneminde de ilk tercihi yine MUCSS Spor Yaz Okulu olacaktır.

Çok kültürlü bir ortamda ve İngilizce dilinde sürdürülen spor-sanat ve gezi aktiviteleri sayesinde öğrencilerimiz hem branş derslerindeki gelişimlerini hem de dil becerilerini ilerletmiş oluyorlar. Bunların yanında kültürel etkileşime de giren çocuklarımız farklı milletlerden olan yaşıtları ile ortak dil sayesinde arkadaşlık kurma, takım ruhunu geliştirme ve sosyalleşmeye yönelik önemli adımlar atıyorlar. Alanlarında uzman ve pedagojik formasyon eğitimine sahip antrenörlerimiz eşliğinde, uygulanan spor branşı dersleri temel seviyeden başlayıp ileri seviyeye kadar devam ediyor. Bu süreç boyunca antrenör ve psikoloji-sosyoloji alanında uzman eğitmenlerimizin, öğrenci izleme ve yetenek taramaları sayesinde çeşitli yönlendirmeler yapılabiliyor ve çocuklar için branşlaşma şansı doğuyor. Ayrıca bu analizler velilerimize raporlama ile sunuluyor.

2023 MUCSS Yaz Spor Okulu’nda Öğrencilerimizi Bekleyen Derslerimiz;

Yaş gruplarına göre uyarlanmış ve İngilizce dilinde işlenen programımızda, Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Buz Pateni, Çocuk Yogası, Yüzme, Okçuluk, Binicilik, Yaratıcı Drama, Masa Tenisi, Badminton, Dans, Shuffle, Beden Perküsyon, Geleneksel Oyunlar, Spor Yarışmaları, Akıl Oyunları, Satranç, Resim, El Sanatları ve Beceri Dersi ve Çeşitli Gezi Aktiviteleri yer almaktadır.

3-5 Yaş arası çocuklarımız, onlar için özel olarak hazırlanmış programımızın ağırlıklı bir kısmını Spor Temalı Anaokulumuzda uygulayacaklar. 5-12 Yaş arası çocuklarımızın programları ise Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü’nde gerçekleşecek. Bu iki tesisin yanında Binay Tenis Akademisi, theSTUDIO byMUCSS Dans ve Bale Salonu kullanılacak tesisler arasında.

Kamp süresi boyunca çocuklarımıza sunulacak sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve snack saati öğünleri theCOOK byCK Özel Davet, Catering ve Organizasyon Firmamızın profesyonel mutfak ekibi ve diyetisyenleri ile birlikte günlük ihtiyaç duyulan besin değerleri göz önünde bulundurularak özenle hazırlıyoruz. Ayrıca çocuklarımızın alerji ve intoleransının olduğu besinleri sizlerden aldığımız öğrenci kayıt formlarında saptıyor ve bunlara göre menü oluşturma prosedürlerini uyguluyoruz.

İngilizce dilinde gerçekleşecek spor ağırlıklı yaz okulumuzda ana dilin İngilizceden Türkçeye dönmemesini sağlamak amacını güderken kültürel entegrasyon misyonumuzu da sağlamak adına Türk çocuklarımıza yaş gruplarına göre maalesef bir kontenjan uygulamaktayız. Kontenjan sorunu yaşamamak adına önceden kayıt yaptırmanızı önemle rica ediyoruz.

Zamanı veya imkanı olmayan ailelerimiz için belirlenen rutlarımız dahilinde öğrencilerimizi evlerinden öğretmenlerimiz ile alarak yine aynı şekilde teslim edebiliyoruz. Bunun için Yaz okulu ücretine ilave bir fark almaktayız.

Günlük fiyatlarımız karşısında indirimli olarak haftalık ve uzun dönem indirimleri ile iki haftalık veya daha avantajlı 3 haftalık fiyatlarımızı lütfen bizi arayarak öğreniniz.

Çocuklarımızın sıkılmamasını sağlayan benzersiz programımızı değerlendirmediyseniz mutlaka en az bir hafta deneyimlemelisiniz. Her hafta değişen gezi programımız ve birbirinden eğlenceli spor-sanat branşlarımız ile çocuklarımız sıkılmadan, nasıl akşam olduğunu farkına varmadan günlerini geçirecekler.

Bizler tıpkı ilk günkü heyecanımızla yeni Spor Yaz Okulu dönemimizi beklerken sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız!

“SPORTS SAVES LIVES”

23 değerlendirmeye göre.
Camilos Lovos
Camilos Lovos
2023-03-06
Keep on the good work.... I liked the multiculturalism in this project.
Tuba Sarıcan
Tuba Sarıcan
2023-03-06
Çocuklar için birçok branşın olduğu; yaz, bahar, kış kamplarının gerçekleştirildiği ve çocukların kendini çeşitli alanlarda keşfetmesine şans tanıyan bir oluşum 🌱
Eloi Biziyaremye
Eloi Biziyaremye
2023-03-06
J'ai trop aimé le concept c'est vraiment une bonne occasions pour les enfants de savoir des différentes cultures sans voyage. Merci encore MUCSS
Mehmet Ali Sümerman
Mehmet Ali Sümerman
2023-03-06
Çocukların hem İngilizce öğrendiği hem eğlendiği hem de spor yaptığı çok başarılı bir eğitim kurumu
Ertuğrul Çelik
Ertuğrul Çelik
2023-03-06
Yabancı dilde tüm sporları içinde barındıran bir kurum. Kaliteli bir eğitim.
Barış Sardı
Barış Sardı
2022-01-27
Çocukların çok kültürlü bir ortamda spor yapıp sosyalleştikleri harika bir ortam. Gerek yönetim, gerekse eğitmenler alanlarında uzman ve kalifiye kişiler.
Beyza Aksoy
Beyza Aksoy
2021-10-28
Her biri alanında uzman eğitmenler, çocuklara özel ilgi, eğitici ve eğlenceli multi kültürel bir ortam! 🙂
zeynep ödevci
zeynep ödevci
2021-04-19
Kızım jimnastik dersine basladi ve pandemi dolayisi ile 1 kez gidebildi. 1 keresi bile bize yetti. Kızım sabirsizlikla kısıtlamaların kalkmasını bekliyor. Profesyonel hocalar, guzel bir iletişim ve iyi bir egitimin oldugu bir dans studyosu.

Hemen Ara
MAP