Buz Pateni

Buz pateni en estetik sporlardan biridir. Buz patenini yapmak izlemekten daha eğlencelidir. Yaptığınızda sporun gerçek faydalarından yararlandığınız için kendinizi ve vücudunuzu çok daha eğitici bir süreç içinde bulursunuz. İnce bir çelik üzerinde durabilmenin, hakimiyet kazandıktan sonra artan öz güven ile özellikle çocuklarda kendine daha çok güvenen bireylerin yetişmesine büyük fayda sağlayan bir spordur.
Son derece zarif olan buz pateni, vücut dengesini sağlar ve daha uzun ve biçimli bacaklara sahip olunmasını sağlar. Diğer sporlardan farklı olarak buz pateni, müzik dans ve sporu birleştirir ve stres atmak için idealdir. Buzun üzerindeki özgürlüğün tadı ile birleşen cesaretle aynı zamanda keyifli bir hafta sonu aile aktivitesidir. Estetik görünümü sebebiyle çocukların da ilgisini çeken buz pateni en popüler sporlardan biridir. Denge unsurunun temel oluşturduğu buz pateni bir çok başka spora da jimnastik sporunun olduğu gibi destek olmaktadır.

   Çalışma yeri ve saatleri

       
Çocuklar için buz pateni eğitimlerimizi Bahçelievler Buz Pateni Sarayı tesislerinde hafta sonu Cumartesi ve Pazar Günleri 14:10-15:10,  hafta içi ise Perşembe günleri 15:30-16:30 saatleri arasında yapıyoruz.
Yetişkinler için eğitimlerimiz Bahçelievler Buz Pateni Sarayı tesislerinde Cumartesi ve Pazar günleri 15:30-16:30 saatleri arası yapılmaktadır.
Turan Güneş Bulvarı üzerindeki “the STUDIO” salonumuzda Dans, Bale, Cimnastik ile Eğitsel aktivetelerimiz devam etmektedir.
www.justdance-studio.com
Hemen Ara
MAP