2019 Bahar Spor Okulu Kamp2

2019 Bahar Spor Okulu Kamp1

2019 Bahar Okulu Kampımızı tek bir velimizin isteği üzerine ilk 18 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında test amacı ile gerçekleştirdik. Az sayıda Amerikalı ve bir Afganistan vatandaşı çocuklar ile katılımın az olmasına karşın aileleri zor durumda kalmaması adına iptal etmedik.Bahar Kampımızı 18 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında test amacı ile gerçekleştirdik. Az sayıda Amerikalı ve bir Afganistan vatandaşı çocuklar ile katılımın az olmasına karşın aileleri zor durumda kalmaması adına iptal etmedik.
2019 Bahar Okulu Kampımıza katılan çocuklarımız Yüzmeden Biniciliğe, Buz Pateninden Çocuk Yogasına kadar belki de ilk kez denedikleri yeni spor dalları ile buluştular. Az sayıda çocuklarımızın sıkılmaması için gezi programlarımızı artırarak keyifli bir iki hafta geçirdiler. Bizler içinde yarı tatil havasında geçen organizasyonumuz ile aslında biz de eğlendik.Buz Pateninden Çocuk Yogasına kadar belki de ilk kez denedikleri yeni spor dalları ile buluştular. Az sayıda çocuklarımızın sıkılmaması için gezi programlarımızı artırarak keyifli bir iki hafta geçirdiler. Bizler içinde yarı tatil havasında geçen organizasyonumuz ile aslında biz de eğlendik.
2019 Bahar Spor Okulu Kamp programımız dengeli beslenmeye dikkat etmek kaydıyla beslenme uzmanımız tarafından planlanarak Shoppe Restaurant tarafından özenle hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği ve akşam beslenmesi ile kaybettikleri enerjilerini kazanmalarını sağladık.

 

Hemen Ara
MAP