Dans

Kendimizi ifade edebileceğimiz en etkili spor dalıdır Dans’tır. Hangi ders türünü seçmiş olursa olsun, çocuğunuz dans ederek özgüvenini, duygusal, fiziksel ve bilişsel gelişimini ilerletecektir. Öğrenme, konsantrasyon ve dikkat becerilerini geliştiren Dans, çocuğun hayatının pek çok bölümünde ona yardımcı olacaktır. Kendine güvenin yakalanacağı spor dallarından birisi olan Dans çocuğun gelecekteki sosyal ve beşeri ilişkilerine önemli bir güç sağlayacaktır.
Düzenli olarak Dans derslerine katıldığında, çocukların akademik olarak daha başarılı oldukları yapılan araştırmalar doğrultusunda belirlenmiştir. Daha iyi plan yapma, strateji geliştirme, disiplinli bir birey ve elbette yetenekli bir dansçı olmak çocuğunuzun dans ederek kazanabileceği en önemli yetilerdendir. Yaratıcılık merakı, sanata olan ilgi de dans yaparak gelişir.
Ebeveynleri de düşündük ve çok yakında büyükler için de Dans eğitimlerimiz başlayacaktır.

   Çalışma yeri ve saatleri

       
Çocuk dansı eğitimlerimiz Turan Güneş bulvarında gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan (+90) 312 806 3613 ya da whatsapp hattımızdan (+90) 312 806 50 01 bize ulaşabilir, güncel programlarımızı www.justdance-studio.com sayfamızdan takip edebilirsiniz.
www.justdance-studio.com
Hemen Ara
MAP