Cimnastik

Spora başlangıç için ideal bir branş olma özelliğine sahip olan Jimnastik, çocuğun fiziksel gelişimi için son derece önemlidir. Sosyal, bilişsel, fiziksel ve psikolojik olarak oldukça faydalı olan Jimnastik, vücudun esnekliğini arttırır, duruş problemlerini düzeltir ve dış görünüşü gözle görülür bir şekilde güzelleştirir. Jimnastik, çocuklar tarafından bir oyun olarak görülür, bu nedenle sıkılmadan bu sporu icra ederler.
Az sayıda çocuk ile oluşturduğumuz gruplarımızda iki eğitmen düzeninde çalışıyor olmamız çocuklarla olan bire bir ilişkimizi artırıyor. Aynı zamanda çocukların teknik eğitimindeki hakimiyetimizi sağlıyor. Birçok spor dalının temelinin de verildiği Jimnastik derslerimizde, çocuğunuz ilerideki spor hayatına güzel ve sağlam bir alt yapı oluşturacaktır.

Çalışma yeri ve saatleri

Jimnastik eğitimlerimiz Ümitköy ve Turan Güneş bulvarında gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için bizlere iletişim numaramızdan (+90) 312 806 3613 ya da whatsapp hattımızdan (+90) 312 806 50 01 ulaşabilir , güncel programlarımızı www.justdance-studio.com sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Hemen Ara
MAP