Yoga

Ruhun ve bedenin çeşitli yöntemlerle eğitilerek bu metot ile ruhu, yaşamı ve bedeni yönetmenin ve bu hayati bileşenlere hakim olmanın sırrını verdiğini iddia eden bir Hint felsefe sistemi olan Yoga’nın çocuklar üzerinde pek çok faydası vardır. Kişide özgüveni arttıran, konsantrasyonu güçlendiren ve strese, yorgunluğa iyi gelen Yoga kendimizi kontrol etmemiz için eşsiz bir yöntemdir. Altındaki bilgece sistem sebebiyle de psikolojik olarak güçlü, mutlu bireyler yaratır. Koordinasyon, denge ve esneklik konusunda da çocuğun kendini geliştirmesini sağlar.
Çocuk ve Yoga bileşkesinde eğlence ve jimnastiği birleştiren eğitmenlerimiz, çocuklara Yoga sporunun gizemini keşfetmelerini sağlarken denge ve esneklik kazanımlarını kontrollü bir disipline çevirmeyi esas almaktadırlar.

   Çalışma yeri ve saatleri

Çocuk yogası eğitimlerimiz Turan Güneş bulvarında gerçekleşmekte olup, ön-kayıt sürecindedir. Detaylı bilgi için bizlere iletişim numaramızdan (+90) 312 806 3613 ya da whatsapp hattımızdan (+90) 312 806 50 01 ulaşabilir , güncel programlarımızı www.justdance-studio.com sayfamızdan takip edebilirsiniz.
www.justdance-studio.com
Hemen Ara
MAP