2020 Kış Spor Okulu Kamp2

Milletlerarası okulların ikinci kış tatilleri süresince Ankara’da olacak çocuklar için bir MUCSS Kış Spor Okulu Kampı daha düzenledik.
Bu kampta yine amacımız, çocuklarımızın güvenli ve eğlenebilecekleri ortamlarda yeni spor dallarını tanımalarını sağlarken oyun ve aktiviteler ile yeni arkadaşlıklar kurabilmelerinisağlamak. İngilizce eğitim dilinde gerçekleşecek olan bu kampımızda birbirinden farklı kültür ve ülkelerden gelen çocukları dört gözle yine bekliyor olacağız.
Bahçelievler Shoppe ile İncek Denizatı Restaruantlar tarafından özenle hazırlanacak kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi öğünlerinde gün içerisinde harcayacakları enerjilerini geri kazanmalarını planladık. İhtiyacı olacak aileler için Çankaya bölgesinden servis hizmeti hazırlandı.
Fransız okulundan katılımın yoğun olması dolayısıyla Fransızcanın hakim olduğu bu kampımızda İngilizce derslerde zaman zaman zor anlarımız olsa da ortak dil olarak İngilizce bir kez daha ağırlığını kazandı. Türk okullarının tatili dolayısı ile yalnızca bir Türk çocuğumuzun olmasına karşın, Fransa, Çin, Filistin, Amerika ve Fas vatandaşları ülkemizde yaşayan yabancı ailelerimizin çocukları kış kampımızın ikinci bölümüne renk kattılar. Kış kampımızın birinci bölümünden bazı çocuklarımızın bu kampımızda da bulunması, onları tekrar aramızda görmemiz bizi ayrıca mutlu etti.

 

 

Hemen Ara
MAP